ProduktyProjektySlužbyPodporaSpolečnostKontakt
COGRAS
Služby > Výpočetní analýzy

Výpočetní analýzy

Pevnostní kontrola kritických dílců Vaší konstrukce a jejich případná optimalizace jsou nezbytnými předpoklady úspěchu a spolehlivosti Vašich nových výrobků. Vlastní interní výpočtář ve vývojovém nebo konstrukčním týmu se však vyplatí, pokud četnost potřebných analýz dosahuje řádově desítek ročně.

Jestliže potřebujete jednotlivé výpočty jednou za čas, nabízíme možnost externí realizace pevnostních analýz také ve spojitosti s tepelným zatížením 3D modelu budoucího výrobku, vyšetřování dynamického chování modelu včetně únavy materiálu, ... Přitom můžeme přizpůsobit Vaše vlastní Creo  modely výrobku pro účely analýz nebo případně nezbytné Creo  modely podle dodaných podkladů vytvořit.

Díky jejich plné parametrizaci a provázanosti na odpovídající výpočetní model se nabízí značná výhoda rychlých konstrukčních úprav podle dosažených výsledků analýz a možnost několikanásobného optimalizačního cyklu. Potřebné 3D modely pro výpočty je možné také naimportovat z jiných CAD systémů, možnosti a rychlost optimalizace je však potom omezená.


created by Tomáš Loun