ProductsProjectsServicesSupportAbout CompanyContact
COGRAS
About Company > News > Nové konfigurace Creo Design Packages

Nové konfigurace Creo Design Packages

1/8/2019
Společnost PTC Inc.uvádí na trh nové konfigurace Creo Design Packages, které nahrazují dosavadní balíky Creo Essentials a Creo Engineer. Cílem je dosáhnout vyšší flexibility při vytváření návrhů s možností výběru přesně toho co potřebujete a kdy to potřebujete.


 
 
Společnost PTC připravila 5 typů balíků, které se liší rozsahem funkcí a variantou integrovaného PLM systému Windchill
  • Creo Design Essentials
Představuje novou základní konfiguraci určenou pro vývoj výrobku. Obsahuje všechny potřebné nástroje pro digitální vývoj výrobku. Je rozšířena o možnosti provádět pevnostní výpočty, rychleji navrhovat nosníkové konstrukce, rychleji navrhovat rozvody potrubí a kabeláže, provádět technické výpočty a výpočtové zprávy, zhodnotit možnosti návrhu a stanovit nejúčinější proces modelovaní, rychle a efektivně sestavovat spojovací součástky (šrouby, matky, podložky, kolíky).
  • Creo Design Advanced
Rozšiřuje Creo Design Essentials o pokročilé nástroje pro řízení rozsáhlých sestav (Advanced Assembly) a 3 osé NC frézování. Součástí této licence je také volitelný Windchill PDM Essentials.
  • Creo Design Advanced Plus
Doplňuje konfiguraci Creo Design Advanced o nástroje pro konstrukci forem včetně jejich NC obrábění (Mold Machining), aditivní výrobu (3D tisk), interaktivní plošný modelář (ISDX), Behavioral Modeling, nástroje pro dynamické analýzy mechanismů, toleranční analýzy a GT&T Advisor Extension. Součástí konfigurace je volitelný Windchill PDMLink.
  • Creo Design Premium
Je rozšířeno o interface pro načítání nativních souborů Catia a NX, analýzy jsou rozšířeny o Flow analýzy, Fatique Advisor a Simulation Extension. NC obrábění je rozšířeno o 4 osý soustruh a drátořez, součástí je také prostředí pro programování strojů pro výrobu plechových součástí. Tato konfigurace je navíc rozšířena o licenci Mathcad pro technické výpočty. Součástí konfigurace je volitelný Windchill PDMLink..
  • Creo Design Premium Plus
Doplňuje konfiguraci Creo Design Premium o topologickou optimalizaci, Advanced Simulation, Option Modeler, rozšiřuje funkce pro aditivní výrobu a klasické obrábění je rozšířeno na 5 osé souvislé frézování. Součástí konfigurace je volitelný Windchill PDMLink.


Více informací o Creo Design Packages

Latest newsRSS

created by Tomáš Loun