ProductsProjectsServicesSupportAbout CompanyContact
COGRAS
About Company > News > 24. uživatelský seminář

24. uživatelský seminář

8/5/2014

25. a 26. září 2014 v Klubu TEPLO na Horním náměstí v Přerově

Seminář bude mít ověřenou dvoudenní formu se zaměřením na obě hlavní oblasti CAx a PLM řešení od firmy PTC. První den Vám představíme firemní novinky a prakticky vysvětlíme Unite Technology a další výhody a přínosy nové verze Creo 3.0, přidáme praktické tipy a triky na urychlení práce.
 
Samozřejmě chceme dát prostor také Vám uživatelům k prezentaci Vašich výsledků a zkušeností. Dovoluji si proto znovu vyhlásit neformální soutěž o nejlepší tři uživatelské příspěvky, rozhodovat budete opět vy, účastníci semináře. Nejlepší přednášející budou oceněni zajímavými dary. Náměty Vašich prezentací se stručnou osnovou a požadovaným časem pošlete prosím nejlépe emailem na adresu msykora-at-cogras.cz nejpozději do 5. září 2014.

Druhý den bude věnován výhradně PLM tj. správě produktových dat po celou dobu životního cyklu produktu. Nejprve představíme úspěšný Windchill PDM Essentials, předvedeme praktické použití hlavních Windchill modulů a seznámíme Vás s novou aplikací na vyhledávání tvarově podobných modelů. Přitom podobně oceníme Vaše uživatelské příspěvky z oblasti PLM, jejichž náměty posílejte na výše uvedenou adresu.

Stáhněte si program a pozvánku:
Latest newsRSS

created by Tomáš Loun